Фото Галерија

Галерија

Фото ВестИсланд на Евро 2016 денеска ќе игра против Португалија а на социјалните мрежи се појави слика како Теодор Елмар им чита детска бајка на соиграчите Емил Халфредсон и Биркир Бјарнасон.Тројцата беа сместени во еден кревет и под една прекривката.

Маркетинг

 

Пријатели

  

No Image
Сержињо опериран
7.12.2006.

Дефанзивецот на Милан Сержињо претрпи операција на грбот, соопштија светските агенции.

Прочитај повеќе...
 
„Бекси“ има конто од 130 милиони евра
6.12.2006.

Дејвид Бекам е најбогатиот англиски фудбалер во овој момент. Списанието „FourFourTwo“ објави дека ...


Прочитај повеќе...
 
Осман Дабо сонува да игра во Франција
6.12.2006.
Играчот за врска на Манчестер Сити, Осман Дабо признал за француските медиуми дека негов сон е...
Прочитај повеќе...
 
Анри непотребен во Арсенал
6.12.2006.
Капитенот на Арсенал Тиери Анри во интервју дадено за англиските медиуми изјавил дека...
Прочитај повеќе...
 
Недвед заработи казна
6.12.2006.

Чешкиот интернационалец во редовите на Јувентус , Павел Недвед е казнет со ...

Прочитај повеќе...
 
Роналдињо по нова титула
6.12.2006.

По пласманот во 1/8 финалето од ЛШ фудбалерите на Барселона своето внимание и форма го свртуваат кон клупското СП

Прочитај повеќе...
 
Галијани: Шева? Нема шанси
5.12.2006.

Потпретседателот на Милан Адријано Галијани уште еднаш ја отфрли можноста за враќање во тимот на Андриј Шевченко. Галијани вели дека самиот трансфер е идентичен со сценарио за научно-фантастичен филм, а згора...

Прочитај повеќе...
 
„Златна конзерва“ за Адријано
5.12.2006.

Бразилецот Адријано ја освои првата награда сезонава, но на истата нема да биде премногу горд. Во анкетата на слушателите на италијанското радио 2 и емисијата Катерспорт, Адријано е избран за ...

Прочитај повеќе...
 
Ракометарките ветија пласман во втората фаза
5.12.2006.

Пред заминувањето за Шведска, женската ракометна репрезентација одржа прес-конференција. На неа селекторот Портној уште еднаш потенцираше дека е потребна дисциплина од ракометарките, по што резултатите нема да изостанат на ова...

Прочитај повеќе...
 
<< Почеток < Претходна 2441 2442 2443 2444 2445 Следна > Крај >>

Резултати 34217 - 34226 од 34226
No Image
No Image No Image No Image

Лична Карта

 
 
Адреса: бул. 8 Септември ББ,
сала:  Б. Трајковски
Тел/факс: 02/31 21 903
e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
SMS 070/075/077 145 903077 145 903
 
Следете не на:
 
 
 
 
   

ФОТО - 11. РОДЕНДЕН

Партнери


 
     
 
 
 

        

    

 


Nogomet

No Image
© 2020 Спортско Радио 90,3
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
No Image