Фото Галерија

Галерија

Фото ВестИсланд на Евро 2016 денеска ќе игра против Португалија а на социјалните мрежи се појави слика како Теодор Елмар им чита детска бајка на соиграчите Емил Халфредсон и Биркир Бјарнасон.Тројцата беа сместени во еден кревет и под една прекривката.

Маркетинг

 

Пријатели

  

No Image
Тасовски во Струмица 2005?
8.06.2007.

 Најдобриот кошаркар на Ф. Работнички изминатава сезона, Диме Тасовски, најверојатно следната сезона ќе ги засили редовите на Струмица 2005. Шампионот веќе е во финиш на преговорите со Тасовски, кој беше интересен и за неколку други клубови.

Иако се зборуваше дека екипата на Ф. Работнички ќе стори се за да го задржи во своите редови, договорот кој му го понудиле на Тасовски не ги задоволил неговите услови. Тој е решен да замине во редовите на Струмица 2005, која годинава експресно и убедливо успеа да ја освои шампионската титула по долгогодишна доминација на тимот од Градскиот Парк.

 
< Претходно   Следно >
No Image
No Image No Image No Image

Лична Карта

 
 
Адреса: бул. 8 Септември ББ,
сала:  Б. Трајковски
Тел/факс: 02/31 21 903
e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
SMS 070/075/077 145 903077 145 903
 
Следете не на:
 
 
 
 
   

ФОТО - 11. РОДЕНДЕН

Партнери


 
     
 
 
 

        

    

 


Nogomet

No Image
© 2019 Спортско Радио 90,3
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
No Image