Фото Галерија

Галерија

Фото ВестИсланд на Евро 2016 денеска ќе игра против Португалија а на социјалните мрежи се појави слика како Теодор Елмар им чита детска бајка на соиграчите Емил Халфредсон и Биркир Бјарнасон.Тројцата беа сместени во еден кревет и под една прекривката.

Маркетинг

 

Пријатели

  

No Image
Лагербек: „Роналдо би успеал и во Холивуд“
13.06.2016.

 Исландскиот селектор Ларс Лагербек ја исмеја голема ѕвезда на Португалија, Кристијано Роналдо. Утревечер од 21:00 часот двата тима ќе се сретнат еден против друг во дуел од групата „Ф“ на Европското првенство во фудбал.

„Португалците имаат еден од најдобрите фудбалери во светот во лицето на Роналдо, но тој е и одличен актер. Во финалето на Лигата на шампионите против Атлетико повторно видовте од него вистинска глума, што е достојна за Холивуд. Истото важи и за Пепе.

И двајцата ги има на снимка, тие се актери од висока класа. Посакувам да имаше видео повторувања, за да бидат санкционирани за слични настани ", изјави Лагербек.

 
< Претходно   Следно >
No Image
No Image No Image No Image

Лична Карта

 
 
Адреса: бул. 8 Септември ББ,
сала:  Б. Трајковски
Тел/факс: 02/31 21 903
e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
SMS 070/075/077 145 903077 145 903
 
Следете не на:
 
 
 
 
   

ФОТО - 11. РОДЕНДЕН

Партнери


 
     
 
 
 

        

    

 


Nogomet

No Image
© 2020 Спортско Радио 90,3
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
No Image