Фото Галерија

Галерија

Фото ВестИсланд на Евро 2016 денеска ќе игра против Португалија а на социјалните мрежи се појави слика како Теодор Елмар им чита детска бајка на соиграчите Емил Халфредсон и Биркир Бјарнасон.Тројцата беа сместени во еден кревет и под една прекривката.

Маркетинг

 

Пријатели

  

No Image
Новите простории на СПОРТСКО РАДИО 90.3 ФМ
Почитувани пријатели, деловни партнери и наши верни слушатели,

 

Спортското радио 90.3 фм Новата 2010 година ја започна во нови работни простории лоцирани во нашиот најголем спортски храм, Арената „Борис Трајковски“ во Скопје. Во новите простории и студиото изработено по најновите стандарди, екипата продолжи со својата долгогодишна успешна работа, а се надеваме во иднина заедно ќе продолжиме со следење на најголемите спортски настани во нашата земја и во странство...

 

  

  

  

   

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  


 
No Image
No Image No Image No Image

Лична Карта

 
 
Адреса: бул. 8 Септември ББ,
сала:  Б. Трајковски
Тел/факс: 02/31 21 903
e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
SMS 070/075/077 145 903077 145 903
 
Следете не на:
 
 
 
 
   

ФОТО - 11. РОДЕНДЕН

Партнери


 
     
 
 
 

        

    

 


Nogomet

No Image
© 2021 Спортско Радио 90,3
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
No Image