Фото Галерија

Галерија

Фото ВестИсланд на Евро 2016 денеска ќе игра против Португалија а на социјалните мрежи се појави слика како Теодор Елмар им чита детска бајка на соиграчите Емил Халфредсон и Биркир Бјарнасон.Тројцата беа сместени во еден кревет и под една прекривката.

Маркетинг

 

Пријатели

  

No Image
ТОП ЛАЈФ со Весна Миленковска
19.04.2010.

Се за нашите јавни личности... Секој понеделник од 17 часот на фреквенцијата на Спортското радио 90.3 фм. Весна Миленковска во отворени разговори со нејзините гости на најразлични теми... Приватниот живот на македонската естрада во ТОП ЛАЈФ... Ова се дел од гостите во досегашните изданија, а во наредните ќе ги има уште повеќе... Не пропуштајте...

 

 

 

 


 

 

 
No Image
No Image No Image No Image

Лична Карта

 
 
Адреса: бул. 8 Септември ББ,
сала:  Б. Трајковски
Тел/факс: 02/31 21 903
e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
SMS 070/075/077 145 903077 145 903
 
Следете не на:
 
 
 
 
   

ФОТО - 11. РОДЕНДЕН

Партнери


 
     
 
 
 

        

    

 


Nogomet

No Image
© 2021 Спортско Радио 90,3
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
No Image