Фото Галерија

Галерија

Фото ВестИсланд на Евро 2016 денеска ќе игра против Португалија а на социјалните мрежи се појави слика како Теодор Елмар им чита детска бајка на соиграчите Емил Халфредсон и Биркир Бјарнасон.Тројцата беа сместени во еден кревет и под една прекривката.

Маркетинг

 

Пријатели

  

No Image
АМС со помош за ракометарите
27.12.2006.


Со ветените 500,000 денари од Агенцијата за Млади и Спорт, машката ракометна репрезентација ги продолжи подготовките за настап во квалификациите во помирна атмосфера...

...Според соопштението лиферувано од страна на АМС, парите се наменети за нова опрема и подобрување на условите. Според информацијата дадена од анонимен извор, репрезентативците добиле и покачување на дневниците како и ветување за квалитетно сместување во градовите каде ќе ги играат натпреварите.
 
< Претходно   Следно >
No Image
No Image No Image No Image

Лична Карта

 
 
Адреса: бул. 8 Септември ББ,
сала:  Б. Трајковски
Тел/факс: 02/31 21 903
e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
SMS 070/075/077 145 903077 145 903
 
Следете не на:
 
 
 
 
   

ФОТО - 11. РОДЕНДЕН

Партнери


 
     
 
 
 

        

    

 


Nogomet

No Image
© 2021 Спортско Радио 90,3
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
No Image